12/03/2018 / Сахновщинський р-н

Вивчай права, не забувай про обов’язки

Інформаційний реліз

З метою підвищення рівня правової свідомості громадян та їхньої спроможності відстоювати свої права, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», 12 березня 2018 року з жителями с. Апполонівка працівниками Сахновщинської центральної бібліотеки (Сініченко Л.В.), Апполонівської СБФ (Грузінова Л.І), відділу «Сахновщинське бюро правової допомого»( Клімова Л.В.), спеціалістом РВДРАЦС (Нестеренко О.П.) проведено виїзне засідання клубу «Правова планета» у формі правового інформаційного релізу «Вивчай права, не забувай про обов’язки».

 

 

Відвідувачі бібліотек дізнались багато цікавого про проект «Я маю право», мали змогу отримати безпосередньо на місці фахову консультацію, ознайомитись з буклетами та інформаційними виданнями Мін’юсту.
У бібліотеці було оформлено виставки "У центрі уваги — права людини". Крім законодавчих збірників, книг і публікацій правового змісту, можна переглянути такі тематичні теки публікацій : «Правове регулювання гендерних відносин в Україні», «На допомогу особам, вимушено переміщеним в межах країни», «Соціальні гарантії учасникам АТО», «Соціальний захист людей з обмеженими можливостями», «Пенсійне законодавство. Соціальний захист», «Для вас, ветерани», «Житлово-комунальні послуги».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16