21/02/2018 / м. Люботин

Мово моя – це душі джерело

Заходи до Міжнародного дня рідної мови

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. Мова є душею нації у глибинах якої народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
21 лютого 2018 року до відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся Люботинська бібліотечна система.

 

 

У стінах Люботинської ЦДБ були проведені різноманітні заходи: мультимедійна презентація «Рідна мова – духовний скарб нації», мовознавчий турнір «Мово моя – це душі джерело», книжкова виставка «До мови серцем доторкнись», огляд сучасних словників української мови «Не бійтесь заглядати у словник – це пишний сад, а не сумне провалля».
На заході були присутні учні 6-го класу ЗОШ №4, а гостем був ансамбль бандуристів ДМШ «Сонечко», який виконав українські народні пісні. У бібліотеці панувала святкова атмосфера, дружелюбні посмішки. Головна мета проведення цих заходів - це формування розуміння в учнівської молоді, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знання про красу і багатство української мови, пробудження почуття національної гідності, виховування почуття патріотизму і гордості.
У центральній бібліотеці до уваги користувачів представлена книжкова виставка «Із слова починається людина, із мови починається мій рід».
Гиївська бібліотека-філія №2 провела бесіду під назвою «Знань і розуму основа – рідне слово, рідна мова», Старо-Люботинська бібліотека представила книжкову виставку «Рідна мова моя, поетична і пісенна».
Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою наших дідів, батьків і буде також мовою наших дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйонів інших людей. Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

 

Новини та події

22/06/2021
Національна трагедія
22/06/2021
На пам'ять не покладено табу
22/06/2021
Пам'ятай нашу історію
18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16