07/02/2018 / Лозівський р-н

Казковими стежками

Літературна мандрівка

«Любіть травинку, і тваринку, і сонце завтрашнього дня, вечірню в попелі жаринку, шляхетну інохідь коня» - такими словами з вірша Л.Костенко в Перемозькій сільській бібліотеці-філії Лозівської ЦБС 7 лютого 2018 року розпочалася літературна мандрівка.

Захід був приурочений Всесвітньому дню кота (17 лютого). Під час його проведення, завідуюча бібліотеки Полякова О. познайомила присутніх з літературою та періодичними виданнями про домашніх улюбленців; провела відеовікторину «Мої вусаті друзі».
Зустріч з книгою це завжди свято. Наймолодші читачі, мандруючи книжковими стежками, завітали на гостини до Кота в чоботях, Пана Коцького, до Котика та Півника, до Кішки, яка гуляла сама по собі. А ще кожен із присутніх розповів про свого домашнього улюбленця.
Присутні маленькі читачі прийшли до висновку, що найбільша мрія кожної людини – щоб її любили просто за те, що вона є. Але це буває так рідко… Людей люблять за красу, багатство, зв’язки, статус... А ось тварини люблять нас просто так – їм не важливо, скільки у господаря грошей, наскільки він гарний, розумний і благородний. Тваринам можна довіряти, вони не відвернуться, якщо ви захворієте або втратите майно. Тому вони викликають у нас почуття любові і вдячності – у світі, де так багато зради, вони залишаються надійними стовпами вірності і відданості.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16