01/02/2018 / м. Чугуїв

Літературний глобус Жюля Верна

Кругосвітня подорож

1 лютого 018 року в Чугуївській міській бібліотеці для дітей учні 6-го класу ЗОШ №2 змогли зробити неймовірну кругосвітню подорож разом з героями фантастичних романів великого письменника - Жюля Верна.

 

 

Захід супроводжувався відеосюжетами з фільму «Жюль Верн. Подорож довжиною в життя», з якого можна було дізнатися про цікаві факти з життя та діяльності письменника, про наукові відкриття і винаходи, про його творчу уяву.
Ведуча, бібліотекар Велигор О.А., розповіла про найвідоміші та популярні романи Верна і про те, як вони з’явилися на світ. Героям творів письменника доводилося йти через гори, пустелі, вулкани, моря і океани, зустрітися і познайомитися з незвичайним світом флори і фауни. Тому, щоб занурити дітей в дивовижний світ природ, їм була запропонована географічна вікторина.
Жюль Верн передбачив розвиток багатьох технологій. Його по праву можна назвати справжнім представником розвитку науки і техніки. А оскільки, діти найдопитливіший народ, теж створюють гаджети і люблять моделювати, ми запропонували «заразитися» ідеями великого фантаста і винахідника, та проявити свою технічну творчість. Учасники з ентузіазмом приступили до створення моделі незвичайних апаратів з конструктора «Лего» в рамках «Конкурсу інженерної творчості і винахідництва». А щоб «юним конструкторам» було веселіше, перед конкурсом вони подивилися мультфільм за участю улюблених героїв Тома і Джеррі, в якому кіт виготовив кінетичну інсталяцію машини Голдберга для упіймання миші. Головне завдання для дітей було - підрахувати кількість кроків інсталяції в цьому відеоролику.
Так само учні познайомилися з книжковою виставкою, на якій були представлені твори письменника і змогли взяти з собою уподобаний роман. Захід супроводжувався мелодією Дунаєвського з кінофільму «Діти капітана Гранта».

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16