22/01/2018 / Золочівський р-н

Соборність - Величний день Злуки

Виставка-свято в Золочівській ЦБ

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято визначати як свято – День незалежності і соборності України.

 

 

Саме цій визначній даті була приурочена виставка-свято: «Соборність - Величний день Злуки» в Золочівській районній бібліотеці. Ця подія ознаменувала здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців.
Не можна оминути й таку сторінку в історії нашої держави як події під Крутами 1918 рік. Саме цій події в цьому році – 100 років. Зануритися у вир пам’ятних подій крутянської трагедії столітньої давнини, користувачам Золочівської книгозбірні допомогла патріотична викладка літератури: «Ой поле, поле крові і скорботи».
Відвідувачі відділу обслуговування знайомляться з викладкою та висловлюють своє бачення та розуміння трагедії, порівнюючи її з подіями нашого сьогодення. Заходи до таких визначних дат є традиційними для нашої бібліотеки, а їх оформлення, ознайомлення, висловлювання своїх бачень ще раз підкреслює, що ми разом маємо стати активними творцями власного майбутнього.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16