22/01/2018 / Дергачівський р-н

Соборна мати-Україна

Заходи до Дня Соборності в Дергачівській ЦБС

22.01.18 в бібліотеках Дергачівської ЦБС було проведено заходи до Дня Соборності.

 

 

В центральній бібліотеці оформлена виставка «Соборна мати-Україна». Завідувач відділу обслуговування ЦБ Ільченко Ю.О. нагадала присутнім користувачам про події, які передували об’єднанню УНР та ЗУНР в єдину державу, про сподівання та віру народу в те, що єдина соборна українська держава стане гарантом національних інтересів всіх українців, зробила бібліографічний огляд літератури, яка демонструвалась на виставці.
В Токарівській бібліотеці організовано виставку «Соборна Україна:від ідеї до життя», на якій представлено літературу, що висвітлює найважливіші події в історії України – передумови й причини об’єднавчого процесу, шлях України до соборності, ідеї побудови української самостійної та соборної Держави. Окремим розділом на виставці представлено літературу, присвячену подвигу Героїв Крут «На Аскольдовій могилі поховали їх…».
Для учнів та вчителів Токарівського НВК проведено огляд літератури, представленої на виставці.
22 січня у Цупівській бібліотеці-філії №4 відбувся конкурс малюнків, декламація віршів про Україну, присвячені Дню Соборності України. У конкурсі взяли участь учні Цупівського НВК.
Історичну подорож «Соборна Україна – одвічна мрія народу» провела Пересічанська бібліотека-філія №12.
22 січня 2018 року начальником відділу "Дергачівське бюро правової допомоги" Третього харківського місцевого центру з надання БВПД Ярошенко Наталією проведено правопросвітницький захід для працівників та відвідувачів Дергачівської центральної бібліотеки, під час якого присутні мали змогу отримати інформацію щодо історії виникнення цих свят та їх значення для розбудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної сучасної України.
Також було повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» і роздано інформаційні буклети з основними напрямками проекту та черговий номер інформаційного бюлетеню "Юстиція відкрита для людей".

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16