06/12/2016 / Сахновщинський р-н

Маю право на права

Тиждень права (Сахновщинська ЦБС)

Невід'ємною та значимою частиною бібліотечної роботи в КЗ «Сахновщинська централізована бібліотечна система» є правова освіта населення району, яка спрямована на прищеплення поваги до прав та свобод людини; виховання поваги до Конституції, законів України, засвоєння основ державного, трудового, цивільного, сімейного і кримінального права; формування глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадською відповідальністю; виховання поваги до прав і свобод інших людей; формування активної протидії випадкам порушення законів.

 

 

Традиційно в рамках Всеукраїнського тижня права «Жити за законами держави» в усіх бібліотеках району оформлено виставки інформаційно- правової літератури: «Твоє право, твій обов’язок».
5 грудня 2016 року відбулася виїзна година спілкування з жителями с. Гришівка «Є права – значить є надія», яку бібліотечні працівники підготували та провели спільно з фахівцями Сахновщинського бюро правової допомоги та членами клубу «Правова планета», що діє на базі центральної бібліотеки.
6 грудня в приміщенні центральної бібліотеки начальник Сахновщинського бюро правової допомоги Клімова Л.В. провела круглий стіл «Маю право на права», метою якого було показати цінність прав людини та необхідність в їх дотримуванні, виховання громадянської свідомості, знання та поваги до законів України.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16