28/11/2016 / Шевченківський р-н

З біллю у душі назад в минуле

Заходи до до Дня пам’яті жертв голодомору(Шевченківська ЦБС)

Кожна людина, як і все свідоме людство, живе у трьох вимірах: учора, сьогодні і завтра. Вчора — це наша історія. Ми не знали її. А вона — бездонна, невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і стравждань. Сьогодні з нашої історичної криниці належить вичерпати багато солоної від горя й сліз води. Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 30-х років, історія України не знає.

В Шевченківській центральній районній бібліотеці діяла книжкова виставка «Свіча пам’яті», проведено огляд літератури «З біллю у душі назад в минуле». В бібліотеках ЦБС проведено: година пам’яті «Як убивали землю і народ» (Раївська б/ф), «У той рік заніміли зозулі, накувавши знедолений вік» - урок пам’яті (Безм’ятежненська б/ф), «Над білим янголом скорботи-незгасний дух» - урок пам’яті (Троїцька б/Ф), «Голодомор 1932-1933р.р.» — тематична полиця (Старовірівська б/ф) та інші.
Масштаб пам’яті про Голодомор є для нас, українських громадян, мірилом національної гідності і людської чесності. Українці повинні зберегти пам’ять про Голодомор, адже це дасть шанс нашому народові бути одним цілим. Голодомор — це не великий голод чи відсутність їжі. Це — вбивство, спланована і неминуча смерть мільйонів. Упродовж десятків років ця пам’ять — сховане у катакомби одкровення - зберігалася сотнями, можливо тисячами людей.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16