21/11/2016 / Дергачівський р-н

Студентськи роки – часточка нашого життя

Бібліотечний журфікс в Дергачівській ЦБ

Нещодавно Дергачівська центральна книгозбірня провела бібліотечний журфікс для учнів 11-А класу Дергачівської гімназії №3 (кл.керівник Кантемир Л.М.) «Студентськи роки – часточка нашого життя».

 

 

Цей захід був присвячений важливій темі – вибору професії та студентству. Як відомо, на вибір професії впливають батьки, друзі, знайомі, суспільство, фінансові перспективи.
Як зробити правильний вибір, щоб професія допомагала все життя займатися улюбленою справою, порадила спеціаліст з профорієнтації Дергачівського центру зайнятості Островерх Ганна Олексіївна. Вона запросила звертатися до спеціалістів Центру, які можуть за допомогою тестів визначити професійні здібності та нахили, ознайомитись з можливими шляхами оволодіння професією.
Кожен день, кожну хвилину ми навчаємося. Знаходячи нові знання та професійні вміння, ми стаємо розумнішими і духовно багатшими. Де б ми не були і щоб ми не робили, ми всі – студенти в цьому житті. Студентському життю була присвячена відеогуморина, виставка-інсталяція «Студентські роки – найкращі», виставка-порада «Профнавігатор».
Ще одним цікавим гостем був Мельник Віктор Васильович, доктор філософії національного університету ім.В.Каразіна, людина, яка дуже добре знає студентське життя. Мельник В.В. — чудовий співрозмовник, знавець художньої літератури, особливо творчості С.Єсеніна. Як хімік , він дослідив властивості глин сел Зайчики, Караван, Лужок.
Віктор Васильович ознайомив присутніх з історією університету, розповів про перспективи навчання в ньому, побажав усім обрати свій шлях у житті. Запросив відвідати Центр «Вікно в Європу», який знаходиться в центральній науковій бібліотеці університету.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16