16/11/2016 / м. Чугуїв

Толерантність врятує світ

Година толерантності (Чугуївська міська ЦБС)

До Міжнародного дня толерантності, який відзначався 16 листопада, бібліотека для юнацтва Чугуївської ЦБС провела в бібліотеці НВК №6 годину толерантності «Толерантність врятує світ» для учнів 7- Б класу (кл. керівник Шоміна М.В).

 

 

Захід проводила завідуюча бібліотекою для юнацтва Петрова Л.О. та завідуюча бібліотекою НВК №6 Слюніна Л.Ф.
Протягом уроку було розкрито поняття «толерантність», показана якою повинна бути поведінка толерантної людини. Учні дізналися про розуміння толерантності в різних культурах, у різних народів, подивились відеопрезентацію "Ми різні, але ми разом", мультфільм про толерантність та прослухали відеокліп Tell Me Why-Declan Galbraith.
Далі бібліотекарі запропонували учням зіграти в ролях казочку Ірини Токмакової "Казочка про щастя". Ми сподіваємось, що діти зрозуміли, що щаслива людина - це добра , уважна, ласкава, чуйна людина!
А подивившись мультфільм про толерантність " Жабенятко", діти зрозуміли, що, якщо тебе будуть любити і сприймати таким, який ти є, то бути "білою вороною "не так уже й страшно.
Діти пізнали, що таке толерантність коли посиділи на чарівному стільці і почули, що позитивного бачать однокласники в кожного з них.
За активну участь у вікторинах учні отримували солодкі призи.
Ми сподіваємося, що прийде час і свято «День толерантності» буде кожен день і всі люди будуть шанобливо відноситися один до одного, ніхто нікого не буде ображати. Кожна людина буде мати власні переконання і всі люди навчаться домовлятися, а не конфліктуватимуть, сваритимуться, воюватимуть. Лише толерантні і доброзичливі люди можуть побудувати демократичну, процвітаючу державу. Тож будьмо толерантними!

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16