31/10/2016 / Барвінківський р-н

Оригінальні книжкові закладки

Майстер-клас в Барвінківській ЦДБ

Працівники Барвінківської центральної дитячої бібліотеки для учнів 4-5 кл. ЗОШ №1 разом з шкільним бібліотекарем провели майстер-клас з виготовлення незвичайних книжкових закладок.

Діти зацікавилися виготовленням незмінної супутниці книги – закладки. Та й сама закладка, яка на думку багатьох, має лише утилітарне значення, може бути справжнім витвором мистецтва. В цьому присутні впевнилися, переглянувши онлайн презентацію з виготовлення книжкової закладки.
Учасники заходу дізналися, що закладка може нести корисну інформацію, може бути рекламою. Гарно оформлена, зроблена своїми руками оригінальна закладка стане гарним подарунком або вітальною листівкою, шпаргалкою, ба, навіть, іграшкою!
Учасники вчилися виготовляти закладки з паперу, прикрашаючи її орнаментом з народною символікою. Оригінальною закладкою можуть стати багато предметів. Важливо підійти до створення закладки творчо. Всі учасники заходу залишили на згадку закладки виготовлені власноручно, на яких відобразили народні символи нашої держави.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16