28/10/2016 / Нововодолазький р-н

Засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів

(Нововодолазька ЦБС)

28 жовтня 2016 року на базі Нововодолазької районної дитячої бібліотеки відбулося засідання районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів на якому було розглянуто теми: «Підвищення якості інформаційного сервісу бібліотек навчального закладу» та «Популяризація дитячого читання засобами бібліотечної роботи».

 

 

Перед присутніми виступила завідуюча районною дитячою бібліотекою Жижера Валентина Іванівна. Вона ознайомила з діяльністю бібліотеки, розповіла присутнім про основні напрямки в роботі та наголосила, що одним з найважливіших є підтримка та пропаганда читання як основи інтелектуального та творчого розвитку дитини. Валентина Іванівна розповіла про форми і методи, якими можна стимулювати зростання читацької активності та популяризації читання, розвинути у дітей та підлітків позитивне ставлення до читання та книги, а також заохочувати їх до систематичного читання.
Бібліотекар молодшого абонементу РДБ Гарганенко Світлана Іванівна провела бібліографічний огляд книг. Вона ознайомила шкільних бібліотекарів з серією книг «Життя видатних дітей» видавництва «Грані-Т» та серією «Знамениті українці» видавництва «Фоліо». Привела цікаві факти із життя відомих людей. Так, наприклад, розповіла про Біла Гейтса, про те, яким він був у дитинстві і яких успіхів йому вдалося досягнути в майбутньому.
Бібліотекар старшого абонементу Струкова Валентина Анатоліївна представила новинки сучасної дитячої літератури. Ознайомила присутніх з такими творами, як: Роналд Далл «Чарлі шоколадна фабрика»; Джеремі Стронг «Розшукується ракета на чотирьох лапах»; Кеннет Грем «Вітер в вербах»; Галина Вдовиченко «Ліга непарних шкарпеток» та інші.
Валентина Дмитрівна Хлипенко, бібліотекар юнацького абонементу ЦРБ, нагадала шкільним бібліотекарям про подання звітності в ЦРБ та вказала на особливості подання електронної звітності за кожну бібліотеку.
Змістовним був виступ методиста РМО Шевченко Лілі Миколаївни. Вона наголосила на ведені обов’язкової документації для шкільних бібліотек та своєчасного надання інформації про роботу в відділ освіти.
Шкільні бібліотекарі поділилися з працівниками дитячої бібліотеки досвідом роботи. Завідуюча шкільною бібліотекою Нововодолазької гімназії Хільченко Людмила Олександрівна представила презентацію на тему: «Форми масових послуг бібліотеки». А Тамара Кузьмівна Кругла, завідуюча Рокитненською шкільною бібліотекою, презентувала свою бібліотеку.
Кінцевим результатом засідання стало погодження тісної співпраці у напрямку покращення надання бібліотечних послуг дітям між РДБ і шкільними бібліотеками.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16