17/10/2016 / Дергачівський р-н

Музею в Черкаській Лозовій 5 років

(Дергачівська ЦБС)

17 жовтня 2016 року в Черкасько-Лозівському музеї було проведено спільний захід з бібліотекою-філією Дергачівської ЦБС, усіма організаціями «Від минулого до сьогодення», присвячений 5-річчю його заснування.

 

 

Це перший маленький ювілей нашого музею.Згадували, як започатковано ідею його створення, як жителі села по крихітці приносили цікаві старовинні речі. Велику участь в створенні музею взяв голова Черкасько-Лозівської сільської ради Шабалтас П.П. Він не тільки підтримав ідею, а й надав приміщення і фінансову допомогу. Керівник краєзнавчого гуртка , а ми його називаємо «директор музею», Гладкий Віктор Миколайович турбується про про музейну справу і прикладає багато зусиль на пошук та зберігання історичних артефактів.
Майже всі присутні на цьому святі принесли маленькі подарунки для поповнення музею. Лунали слова привітання, настрій у запрошених був святковий.
Місцева поетеса Любов Свіченська зачитала свої вірші про родину, спадщину, Батьківщину та подарувала вірша, присвяченому гуртківцям.
А так як це свято співпадає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – одним із головних свят запорізьких козаків, а ми теж всі козацького роду, то члени краєзнавчого гуртка зробили цікаву виставку з гарбузів – козака і козачку.
Сьогодні до музею ходять на екскурсію мешканці села, особливо цікаво дітям. Постійно проводиться робота зі збільшення музейних експонатів. Допомогу в цьому надають як місцеві мешканці, так і різні організації: сільська рада, бібліотека, будинок культури, школа, пошта, «Оріфлейм». Члени краєзнавчого гуртка навідуються до стареньких бабусь та дідусів за розповідями про минуле для створення історії нашого села.
Кажуть, що без минулого немає сьогодення. То ж цінуйте своє коріння, бережіть свою спадщину. Запрошуємо в гості до музею, вам завжди будуть раді!

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16