26/10/2016 / м. Первомайський

Бібліотека об’єднує молодь

Проект Первомайської міської ЦБС

26 жовтня 2016 року працівники Первомайської міської централізованої бібліотечної системи провели зустріч з керівниками міста та лідерами молодіжних громадських організацій.

 

 

На зустріч були запрошені: міський голова Бакшеєв М. М., заступник міського голови Харченко Н. П., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Коваленко Д. О., секретар міської ради Чемшит С. О., спеціаліст міського відділу культури і туризму Мітіна А. О., тренер програми «Управління змінами. Менеджери змін» німецької федеральної компанії GIZ Ольга Неманежина.
В межах підготовки і впровадження проекту «Бібліотека об’єднує молодь» бібліотекарі звернулися до учасників зустрічі з пропозицією і запрошенням до співпраці в розвитку діяльності бібліотек міста, привернення уваги і інтересу молоді до читання, покращенню обслуговування користувачів, особливо молодого населення міста, об'єднання зусилля організацій міста, молоді та бібліотеки для сталого розвитку та привабливого іміджу бібліотеки, розробки і застосування активних, інноваційних форм роботи.
Захоплюючою і яскравою була ця зустріч. Активну участь в бесіді взяли представники молодіжної громадської організації «BrainUP» та помічник народного депутата, громадський діяч Козирєв Євген. Були запропоновані нові теми та форми проведення заходів.
Багато цікавих ідей і пропозицій отримали бібліотекарі від молодих активістів. Найбільш цікаві будуть втілюватися в недалекому майбутньому. Перша з них відбудеться вже 5 листопада 2016 року.
Зустріч допомогла намітити орієнтири в подальшій роботі з молодими користувачами. Проект організаторів отримав підтримку.
В планах бібліотек та молоді: організація літературних вечорів, зустрічей з цікавими людьми, проведення майстер-класів, квест-ігор та багато іншого.
Намічені цілі і шляхи їх реалізації. Бібліотека прийняла виклик і готова до співпраці!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16