25/10/2016 / Ізюмський р-н

Нагородження переможців ІІ обласного патріотичного форуму “Віват, Україно!”

Ізюмська ЦБС

25 жовтня 2016 року в обласному організаційно-методичному театрально-концертному центрі (малій залі ХНАТОБу) відбувся ІІ обласний патріотичний форум “Віват, Україно!”. На святковій сцені відбулося нагородження найактивніших читачів Харківщини і переможців цьогорічних творчих змагань – всеукраїнських конкурсів «Книгоманія-2016», «Мрії про Україну: дитячий погляд» та міжрегіонального (Харківська, Луганська, Донецька області) дитячого мистецького конкурсу листівок «Дім. Родина. Батьківщина».

 

 

Від Ізюмського району на форумі побували Поклонська Маріїта із села Студенок (ІІ місце) та Яншин Матвій із села Кам’янка (номінація «Сміх без кордонів»), які стали одними із переможців Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2016». Приємно також відмітити, що у конкурсі листівок «Дім. Родина. Батьківщина» у номінації «Фотолистівка» І місце зайняла Кутова Віолетта з родини переселенців, яка зараз проживає в селі Капитолівка.
Свято, організоване співробітниками Харківської обласної бібліотеки для дітей та їхніми партнерами, було присвячене 25-річчю незалежності України. Для школярів працювали “станції пізнання”, про які подбали спільно з бібліотекою представники Національного університету цивільного захисту України, Харківського «Кадетського корпусу».
На кількох локаціях розбирали, що таке надзвичайна ситуація та які головні правила безпечної поведінки при пожежі чи під час непередбаченого контакту з вибухонебезпечними предметами. Діти дізналися на практиці як надати першу медичну і психологічну допомогу за екстремальних обставин. МНСники влаштували показові виступи з демонстрацією прийомів самооборони.
Але який же патріот без книжки?! Тож на Форумі працювала локація Харківського літературного музею, гаслом якого є слова «ЛітМузей – цікавіше ніж просто література!». Охочі також змогли долучитись і до майстер-класів пісочної анімації.
Окрім пам'ятних і солодких подарунків присутнім показали театральну виставу. як емоційно позитивну крапку в насиченій програмі. Класичну п'єсу Г.Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці» по-новому представив театр-студія “Старт Арт”.
На форумі діти отримали море яскравих вражень, заряд позитивних емоцій та багато корисної захоплюючої інформації.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16