14/10/2016 / Дергачівський р-н

Під твій покров, Матінко Божа, ми прибігаєм

Духовний вечір в Полівській сільській бібліотеці

14 жовтня 2016 року Полівська сільська бібліотека-філія №17 Дергачівської ЦБС організувала та провела духовний вечір «Під твій покров, Матінко Божа, ми прибігаєм».

На свято прийшли жителі сел Польова, Дворічний Кут. Шановними гостями були настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці ієрей Михаїл Страдник, голова Полівської сільської ради Токаренко І.В. Після служби в храмі всі відправились в сільський клуб, де завідувачка бібліотеки Марченко С.О. разом з своїми читачами розповіла присутнім про заступництво Богородиці на нашій Землі.
Для Православної церкви свято Покрова Пресвятої Богородиці дуже значне. Немає меж радості православних людей, коли вони вбачають заступництво Божої Матері за рід людський. І підіймається від чистих сердець молитва до Небес. «Пресвятая Богородице, спаси нас» - ця коротка молитва повсякчас спасає нас. Вона споконвічно оберігає від всякого зла.
Одна із таких історій спасіння души людини, яка впала в тяжкий гріх, і самопожертва чистої дитячої душі заради матері представлена у творчості поетеси і співачки Світлани Копилової.
З вітальним словом до жителів звернулася голова Полівської сільської ради
Інга Валеріївна Токаренко, а духовної просвіти попросили в настоятеля храму отця Михаїла.
Жити з Богом людина вчиться все своє життя. Йдучи до Нього, ми інколи не помічаємо, що Бог поруч з нами, не дякуємо Йому за допомогу, відмовляємось від його благословення. А саме головне забуваємо про його заповідь – любити одне одного. Наприкінці свята було запропоновано перегляд короткометражної картини «Как Господь в гости ходил», в якій розкрито приклад істинної любові до Бога через любов до ближнього свого.
Завідувачка бібліотеки та учасники свята Стеценко Оксана, Ольховська Анна, Баштенко Олексій, Гузенко Євгенія, Галковська Вероніка, Удянська Анастасія,
Воробіна Софія, Марченко Єлізавєта висловили подяку землякам за участь у цьому заході.
Добра і затишку Вашим родинам.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16