14/10/2016 / Кегичівський р-н

Свято мужності й відваги

Година державності в Кегичівській ЦБ

В минулому році, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності держави, Президентом України було видано наказ про святкування Дня захисника України, який щорічно має відзначатися 14 жовтня.
До цього дня в Кегичівській центральній районній бібліотеці було проведено годину державності на честь мужніх доблесних воїнів, які нині героїчно воюють, захищаючи рідну землю і кожного з нас. Їх ніколи не має забути жодне українське серце!

 

 

На свято були запрошені наші земляки – герої-воїни, що носять почесне звання захисників Вітчизни, хто брав участь у локальних воєнних конфліктах, миротворчій діяльності та сьогодні несе нелегку військову службу, а саме: підполковник, кавалер Ордера Червоної зірки Пасічник Олександр Семенович та почесний гість, виконуючий обов’язки військового комісара Кравцов Валерій Іванович. Також були присутні учні Кегичівського ліцею та активні читачі бібліотеки.
Хвилиною мовчання було вшановано нашого земляка Веренича Олега, який загинув 9 вересня 2016 року при виконанні службових обов’язків в зоні АТО під Мар’їнкою Донецької області, і всіх солдатів, які загинули на війні, захищаючи нас.
На честь вшанування пам’яті та з вірою у світле майбутнє, пролунали дзвінкі та надихаючі пісні у виконанні Катерини Талалаєвої та Ірина Кірякіної. А присутня молодь та учасники заходу виконали почесну місію – разом із шановними гостями провели церемонію покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
Сьогодні підростаюче покоління потребує приклада тих, на кого вони зможуть рівнятись, щоб стати справжніми патріотами своєї держави, боротися за волю, честь і за народ. І нині 14 жовтня, як і десятиліття тому, буде асоціюватися насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.
Паралельно з районним заходом до Дня захисника України, в закладах культури району пройшли зустрічі з бійцями АТО, уроки мужності, патріотичні години, години слави, години державності.

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16