13/10/2016 / Ізюмський р-н

Будьмо гідними слави героїв!

Патріотична година в Ізюмській ЦРБ

В усі часи український народ шанував своїх героїв, адже захист Вітчизни - справа свята, що вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви і самовіддачі.
З 2015 року День захисника України відзначається 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва і є державним святом.
З метою національно-патріотичного виховання молоді Ізюмська центральна районна бібліотека провела для своїх читачів, учнівської молоді, історико- патріотичну годину «Будьмо гідними слави героїв!»

 

 

Під час проведення цього заходу присутні вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя за Вільну Україну від найдавніших часів до сьогодення.
Разом з бібліотекарями учні поринули в минуле України, ознайомилися з життям запорізького козацтва, згадали подвиги наших солдат в роки Другої Світової війни.
Сьогодення також випробовує українців на силу духу, доблесть та відвагу. Бібліотекарі розповіли старшокласникам про подвиг сучасників, героїв АТО – наших земляків. Перед учнями виступив голова ради ветеранів МВС О.К.Кравченко, який закликав молодь любити своє місто, бути патріотами країни.
До свята була оформлена виставка-привітання «Славимо Захисників Вітчизни».

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16