11/10/2016 / м. Люботин

Уклін всім, хто край свій боронить

До Дня захисника України (Люботинська ЦБ)

В Люботинській центральній бібліотеці до Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, підготовлено виставку "Уклін всім, хто край свій боронить”.

Це свято є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь. В цей день ми шануємо своїх оборонців та визволителів у роки Другої Світової війни, воїнів мирного часу, що присвятили своє життя армійській службі, тих, хто сумлінно виконує почесний конституційний обов’язок у лавах Збройних Сил України.
Нині, коли на нашу землю спустилася чорна хмара війни, коли на сході гинуть люди, слово «захисник» набуло особливого, реального наповнення. Тому героїзм та самовідданість хлопців, які залишили свої домівки, аби боронити цілісність нашої держави, заслуговують на глибоку повагу і вдячність.
Дорогою ціною дається нам незалежність… Низько схиляємо голови перед воїнами, які віддали своє життя заради того, щоб ворожий чобіт не топтав українську землю. Пам’ятайте – на Вас чекають не лише ваші родини, а й весь український народ.
Сердечно бажаємо всім ветеранам, військовослужбовцям, вашим родинам миру, добра, щастя, міцного здоров’я та сімейного добробуту, успіхів у благородній справі служіння українському народові!

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16