06/10/2016 / Великобурлуцький р-н

Життя в картинах квітне, зігріте між долонь

Книжково-ілюстративна виставка у Великобурлуцькій ЦРБ

Щороку в другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника. З цієї нагоди у КЗ «Великобурлуцька центральна районна бібліотека» почала діяти книжково-ілюстративна виставка «Життя в картинах квітне, зігріте між долонь», на якій представлені матеріали про життя і творчість видатних художників України та світу, видання, у яких зібрані найкращі живописні твори народного декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

 

 

Художники – це надзвичайні люди, яких Бог обдарував особливим талантом – творити красу і добро, які рятують наш світ. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.
Твори художників стверджують вічні загальнолюдські цінності, приносячи людям радість спілкування з прекрасним, викликають хвилі емоцій, проносять малярську чистоту крізь багатоякісне творче, велике, осяяне чарами колоризму життя.
Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід'ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку. Наша українська земля завжди була багата талановитими людьми, серед них і велика когорта майстрів пензля. Це – Тарас Шевченко, Микола Самокиш, Катерина Білокур, Володимир Орловський, Сергій Васильківський, Іван Марчук та ін. Роботи багатьох українських художників стали частиною золотого фонду світового образотворчого мистецтва. Це свідчить про потужний потенціал творчих досягнень художників та сприяє створенню позитивного іміджу України у світі.

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16