30/09/2016 / Зачепилівський р-н

Наше життя — велика книга

До Всеукраїнського дня бібліотек (Зачепилівська ЦБС)

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником друкованого слова — вічних пам'яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Нині в Україні послугами книгозбиралень користуються близько 18 мільйонів читачів, а кількість бібліотечних працівників становить понад 53 тисячі чоловік. Тільки Зачепилівська районна централізована бібліотечна система налічує 18 бібліотек, якими користуються більше 10000 мешканців району.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у районному будинку культури відбулося урочисте зібрання. Із словами вітань до бібліотекарів звернулися заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська та голова районної ради Леонід Глянь. Керівники району сердечно поздоровили присутніх з професійним святом, подякували їм за невтомну працю і за те, що щоденно сіють добре, вічне, несуть у люди мудре слово, безцінне багатство — книгу. Висловили щирі слова вдячності за участь у Великому Слобожанському ярмарку, де саме завдяки бібліотекарям у експозиції ''Краща експозиція ''Міста майстрів'' наш район отримав диплом ІІ ступеню. Також Лариса Миколаївна передала від Почесного громадянина Зачепилівського району Володимира Верхогляда вітання і побажання здоров'я, мудрості, терпіння, миру.
25 бібліотекарів централізованої бібліотечної системи району об'єднує одна мета і одна дуже важлива справа. Це вони обробляють гори нової і зношеної літератури, це вони виконують замовлення читачів на абонементі і в читальному залі, саме вони займаються просвітництвом, організовуючи тематичні літературні години, книжкові виставки, згуртовують людей у клубах за інтересами, ведучи за собою у країну незвіданого і таємничого — до книги.
Лариса Миколаївна та Леонід Данилович вручили найкращим працівникам почесні відзнаки районної державної адміністрації та районної ради. За професіоналізм, популяризацію книги на селі, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи грамотою нагороджена завідувачка Сомівської сільської бібліотеки-філії Ольга Кравцова, подякою — завідувачка Улянівської сільської-бібліотеки філії Ліна Кривень.
До сердечних вітань своїх колег долучилися начальник відділу культури і туризму Тетяна Корнєєва та директор ЦБС Людмила Харченко. Професійне свято завжди є приводом для підбиття підсумків зробленого, саме про досягнення бібліотекарів району розповіла Тетяна Валеріївна, зокрема подякувала бібліотекарям за участь в Великому Слобожанському ярмарку. Відзначили подяками відділу культури і туризму відповідно завідувачок Леб'язькою, Забаринською, Скалонівською, Бердянською, Орчицькою, Новомажарівською бібліотек-філій — Наталію Тімченко, Валентину Кошелєву, Світлану Ріку, Ірину Терещенко, Катерину Крамаренко, Ніну Крупку, а також Вікторію Маджар — техробітницю районної бібліотеки, Лілію Бособрод — бібліографа районної бібліотеки, Яніну Дикун — бібліотекаря центральної районної бібліотеки та колектив центральної районної дитячої бібліотеки.
Під час урочистостей теплі слова пошани висловлювали ветеранам бібліотечної справи, бібліотекарям з 35-річним стажем — Катерині Крамаренко, Тамарі Бабенко, Ларисі Билині, Наталії Литус. Особливе захоплення та визнання заслужила Ліна Пантелеймонівна Кривень, вона нещодавно відзначила свій славний 80-літній ювілей, з яких 50 років жінка віддано присвятила улюбленій справі.
У цей день для кожного колеги знайшли сердечні привітання, поіменно згадали усіх ветеранів праці. Самодіяльні артисти району прикрасили своїми концертними номерами святкове зібрання, даруючи приємні миттєвості професіоналам бібліотечної справи.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16