18/09/2016 / м. Лозова

Лозова – європейське місто!

День міста (Лозівська юнацька бібліотека)

16 вересня 2016 року Лозова відсвяткувала День міста. На площі біля Палацу культури та в парку Перемоги для лозівчан та гостей міста пропонувалися різноманітні розваги. Тут відбувся святковий концерт, працювала алея майстрів, бажаючі стрибали на батуті, грали у велетенські шашки, брали участь у веселих конкурсах.

 

 

Серед цього розмаїття розваг знайшлося місце і «Бібліомістечку» юнацької бібліотеки. Маленькі відвідувачі бавилися розмальовками, брали участь у конкурсі аплікацій. Значну увагу містян привертав стенд, що презентував Пункт європейської інформації бібліотеки. На ньому були розміщені світлини з визначними місцями Лозової, у кишеньці «Візьміть з собою» розмістився роздатковий матеріал – листівки та флаєри з адресою сайту нашого ПЄІ. Кожному пропонувалося відповісти на питання, чи вважає він Лозову європейським містом і чому. Відвідувачі охоче залишали на стенді свої побажання рідному місту, писали про те, що нам треба змінити, щоб одного разу побачити Лозову справжнім європейським містом.
Та вже зараз нам є чим пишатися!
Сучасна Лозова – це друге в області місто, після міста Харків, за промисловим потенціалом та значними здобутками в різних сферах життя.
Інфраструктура міста представлена промисловим сектором, підприємствами залізничного транспорту, будівельними організаціями, автотранспортними та ремонтними підприємствами, розгалуженою сферою малого та середнього бізнесу.
Окрасою Лозової є два великі храми Свято-Смоленський та Свято-Петро-Павлівський. Візитною карткою Лозової є споруди залізничного вокзалу, міського музею, площі міста, Меморіал слави та інші пам’ятні знаки. Місто у повному обсязі забезпечено об’єктами соціальної та комерційної інфраструктури, які в останній час змінюють свій зовнішній вигляд у відповідності до сучасних архітектурних тенденцій.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16