14/09/2016 / Вовчанський р-н

Ми і наші діти

Засідання клубу за інтересами в Вовчанській ЦБ

14 вересня 2016 року в Вовчанській центральній бібліотеці відбулося засідання клубу за інтересами «Молода сім'я», на яке були запрошені підопічні денного перебування територіального центру, парапсихолог Пісоцький Сергій Павлович та лікар Балабай Ольга Михайлівна.

 

 

Проблема виховання особистості – одна з найголовніших проблем сучасності. І це зрозуміло: новому суспільству потрібна нова людина, високоосвічена, інтелігентна, національно свідома. Це людина у якої багатий внутрішній світ, але таку людину треба виховувати.
На Вовчанщині зростає талановита молодь, яка вплітає у національний вінок суцвіття свого таланту. Як гілка міцно зростається зі стовбуром, так дитина пригортається до своїх батьків. А поле діяльності бібліотечних працівників виховного спрямування є досить багатогранним.
До даного вечора в читальній залі було організовано книжкову виставку «Ми і наші діти».
Під час заходу було розглянуте питання: “Проблеми виховання особистості - одна з найголовніших проблем сучасності”.
Перед присутніми виступив парапсихолог Пісоцький Сергій Павлович, який презентував центр психологічної психології. Одним з основних завдань центру є допомога батькам у вихованні дітей і підлітків. Потім виступила лікар Ольга Михайлівна Балабай, вона розповіла про інфекційні захворювання і дала поради як боротися з ними.
“Кожна людина – неповторність, одна народжується надзвичайно працездатною, інша одержує від Бога великий дар – талант, а ще інша визначила мету у своєму житті, а для досягнення її потрібно дуже багато працювати, оволодівати глибокими знаннями, проходити через великі труднощі і перешкоди. І як результат – приходять до успіху” - такими словами закінчилось наше засідання.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16