01/07/2016 / Кегичівський р-н

Нарада бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС

1 липня 2016 року у читальному залі Центральної районної бібліотеки, за участі начальника відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олени Терех, відбулася чергова нарада працівників Централізованої бібліотечної системи.

Олена Олегівна повідомила завідуючим бібліотеками-філіями про перехід на контрактну форму роботи – як того вимагає Закон України. Також начальник відділу передала листи з цього приводу на ім’я сільських, селищних голів і відповіла на конкретні запитання бібліотекарів.
Директор Кегичівської ЦБС Тетяна Гула, окрім вирішення ряду організаційних робочих моментів, провела збір інформації до ресурсу «Бібліотечна енциклопедія Харківщини» на запит Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка. Тетяна Вікторівна ознайомила присутніх зі списком видань антиуктаїнського спрямування, зі статтею 28 Закону України «Про видавничу справу», стосовно яких надала рекомендації для запровадження у роботі.
Бібліотекар Центральної районної бібліотеки Світалан Ріпка розповіла про форми та методи збереження бібліографічної інформації з питань краєзнавства.
Провідний методист ЦРБ Галина Зінчук нагадала про особливості соціокультурної діяльності бібліотек під час відпускної кампанії і про інформування населення про свою професійну діяльність через соціальні мережі та інтернет-сайти. Оскільки Галина Іванівна є координатором районного конкурсу «Кегичівський коровай», то друге питання, озвучене нею, стосувалося саме роз’яснень положення про данний захід.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16