30/06/2016 / Великобурлуцький р-н

Літо – пора веселих розваг та відпочинку

Бібліотечне свято у Великобурлуцькій РБД

Ось і розпочалося довгоочікуване літо. Пора року, яку діти чекають з великим нетерпінням. Літо – пора веселих розваг та відпочинку. КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» організовує та проводить для дітей заходи, які найбільш актуальні влітку.

 

 

Частими гостями бібліотеки під час канікул завжди є пришкільні літні табори. Для них бібліотекарі протягом червня організували та проводили екскурсії-мандрівки «По країні, якої нема на карті». Під час мандрівки діти дізнавалися багато цікавого про книгу, бібліотеку, про безліч цікавинок з літератури та періодичних видань, переглядали різноманітні книжкові виставки. Майже всі, хто ще до цих пір не був користувачем бібліотеки з великим задоволенням записалися до цієї чудової країни – Бібліотеки.
Також стало традицією проводити для дітей бібліотечне свято «Бібліотека збирає друзів». Цього разу свято було присвячене маленькому чарівнику Гаррі Поттеру – улюбленому літературному герою всієї дітвори.
За допомогою «сортувального капелюха» присутні поділилися на дві команди, виконували цілий ряд магічних ритуалів, щоб потрапити в бібліотеку, а потім, проклавши по карті маршрут подорожі Гаррі Поттера до Гарварда, майже повністю повторили пригоди чарівного хлопчика.
Вони грали у квіддич, шукали ключі від таємної кімнати, «присипляли» грою на сопілці триголового пса, грали в шахи, варили чарівне зілля, розв’язували складну логічну задачу і перед дзеркалом Яцрес шукали філософський камінь. Пошту з тест-запитаннями приносили їм сови-листоноші, а привид Півз весь час заважав наполегливим шукачам.
За кожну правильну відповідь команди отримували шматочок карти, за якою потім відшукали «горошини» на всі смаки «Берті Бот» і поласували ними.
Команда, яку очолював Гаррі Потер, а його роль виконував Ілля Терещенко, виграла у змаганні. І не останню роль в цьому зіграв 5-річний Артем Сидоренко, який дав цілий ряд правильних відповідей на великий подив всіх присутніх.
Юні шанувальники книг вкотре довели, що вони багато читають і знають творчість письменників. Свято дітям сподобалося. Воно закінчилося радістю, сміхом, бурхливими оплесками.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16