08/06/2016 / Зміївський р-н

Бібліотека приходить на допомогу

8 червня на базі Зміївської ЦБС відбувся виїздний тренінг "Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи"

 

 

Чимало людей кожного дня стикаються з проблемою пошуку роботи. Особливо гостро це відчувають люди із зони АТО, які були вимушені поспіхом покинути свої домівки та досі не мають змоги повернутися.
У чужому місті їм складно, шукати житло та роботу. Роботодавці висувають іноді такі вимоги до кандидатів, що можуть здатися нереальними з першого погляду та злякати потенційних працівників.
Як не розгубитися та вигідно підкреслити свої особисті та професійні якості? Бібліотека приходить на допомогу та дає відповіді на низку актуальних питань щодо працевлаштування.
Так, 8 червня на базі Комунального закладу Зміївська централізована бібліотечна система, в рамках спільного проекту «Об’єднання громади: навчальні та інтеграційні програми для ВПО у Харкові», що реалізується Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою та Українською ініціативою з підвищення громадської довіри відбувся тренінг «Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи».
Тренери регіонального тренінгового центру ХОУНБ Наталя Грачова та Ольга Зубренко провели тренінг із внутрішньо переміщеними особами та зміївчанами про ефективні методи пошуку роботи.
Окрім традиційних джерел, таких як центри зайнятості та газети з оголошеннями, були розглянуті й сучасні - інтернет-сайти, та навіть спеціальні соціальні мережі. Тренери звернули увагу учасників на важливі деталі, що допоможуть уникнути шахрайства та незручних ситуацій.
Крім того, під час тренінгу всім було запропоновано скласти власне резюме та розмістити його на одному з сайтів за допомогою ноутбуків та стаціонарних комп’ютерів.
Під час виконання практичної частини тренери розповіли про різновиди резюме та деякі правила їх складання, відзначили перевагу супровідного листа та продемонстрували, як надіслати ці документи безпосередньо до відділу кадрів електронною поштою.
Наприкінці учасники тренінгу поділились своїми враження та виказали свої побажання стосовно подальшого проведення виїздних тренінгів РТЦ ХОУНБ на базі КЗ Зміївської центральної бібліотечної системи.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16