02/06/2016 / м. Чугуїв

На всіх вітрилах разом з бібліотекою

Свято до Міжнародного дня захисту дітей (Чугуївська міська ЦБС)

1 червня весело та захоплююче пройшло свято в Чугуївській міській бібліотеці для дітей, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Разом з казковими літературними героями та бібліотекарями діти на всіх вітрилах поринули в літо.

 

 

Королева Книга знову радо зустрічала дівчат та хлоп’ят з пришкільного лагерю «Перлина» в своєму Книжковому царстві. В цьому царстві є багато чого цікавого: бульвар Рідної природи, площа Мистецтв, поляна Казок, і, звичайно, бібліотека, де зібрані кращі дитячі книги!
Дитячій радості не було меж, коли на святі з’явився казковий герой Незнайко. З ним діти виконували завдання «Що за герой», «Впізнай книжку», «Збери прислів’я», а ще майстерно грали в пантоміми.
Дітлахи навіть впорались з віршами з анти римою. Наприкінці нашого літературного ранку юні читачі вирішили неодмінно скористатися послугами молодшого абонементу і піти додому з цікавою книгою, щоб на всіх вітрилах поринути не тільки в літо, а ще й у казку!
Наша бібліотека продовжує роботу за програмою літніх читань «На всіх вітрилах разом з бібліотекою», яка включає в себе залучення дітей до бібліотеки, організацію їх літнього дозвілля через гру і книгу, тісне спілкування маленького читача з бібліотекарем, розповсюдження серед маленьких читачів краєзнавчих знань, виховання почуття любові до Батьківщині. На літній період бібліотекарі підготували виставку літератури «Книжковий Бум на канікулах!», на якій розміщено книги на всі смаки – казки, вірші, повісті, детективи, природознавча та духовна література.
Кожне літо бібліотека робить для своїх читачів незвичайним, незабутнім. Тому наших маленьких відвідувачів цим літом чекає ще багато цікавих пізнавально-розважальних та спортивних заходів!

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16