06/06/2016 / Дворічанський р-н

Бібліотекарі – за чисте довкілля

Акція до Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища (Дворічанська ЦРБ)

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з'явилося на Землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні ця проблема – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.

 

 

Озерніться навколо себе. Що Ви побачите: сміття вздовж доріг, купи сміття біля річки. Важко знайти у лісі галявинку без смітника.
Вже другий рік поспіль бібліотекарями Дворічанської центральної районної бібліотеки проводиться природоохоронна акція до Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища. Робітники бібліотеки провели моніторинг сміттєзвалищ селища і вирішили в цьому році прибрати територію, де раніше був маслозавод.
6 червня, озброївшись лопатами та граблями, прибрали цю територію. Сміття зібрано в кучу, яку вивезе комунальне підприємство. Дуже важка праця зблизила всіх працюючих, та не дуже приємно прибирати після когось.
Хто ж робить такі звалища? Звісно, ті хто живуть поряд, хто хоче навести порядок на своєму подвір’ї, тим самим захаращуючи природу. То що ж залишимо ми своїм нащадкам? Купи сміття!
Бібліотекарів дворічанщини турбує наше майбутнє, і тому вони закликають всіх жителів селища до чистоти. Кожен повинен почати з самого себе. Не засмічуйте природу, не дозволяйте робити це іншим!
Спитаєте, а куди ж подіти це сміття? Вихід є. Органіку складайте на кучу у себе на подвір’ї – буде гній, який дуже корисний для ваших рослин. А неорганічне сміття виносьте на машину, яка їздить по селищу один раз на тиждень. Поїхавши в ліс чи до річки на відпочинок, приберіть за собою. Памятайте: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!»
Дворічани, бережіть нашу маленьку Батьківщину, її неповторну красу! Залишаючи після себе сміття, згадайте про своїх нащадків…

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16