07/06/2016 / м. Ізюм

Читаємо, граємо, літо зустрічаймо

Канікули з книгою (Ізюмська міська ЦБС)

На початку літніх канікул бібліотеки міста Ізюм радо зустрічають дітей з пришкільних таборів. Для маленьких відвідувачів бібліотекарі міської централізованої бібліотечної системи підготували цікаві і різноманітні заходи.

 

 

Зокрема, для учнів 3-х класів ЗОШ №4 в дитячому філіалі відбувся захід «Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра». Учні в ігровій формі знайомилися з Конвенцією прав дитини, відповідали на запитання казкової вікторини, грали в гру «Так чи ні». Кожна дитина розповіла про своє ім’я, свої захоплення та вподобання. Захід супроводжувався переглядом цікавих відеороликів.
Бібліопікнік «Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі» для учнів перших класів школи № 4 проводився на майданчику біля дитячої бібліотеки. До програми були включені конкурси, ігри, вікторини. Діти розгадували загадки про літо, брали участь у конкурсі «На лісовій галявині», грали в гру з м’ячем і з задоволенням малювали на асфальті веселе літо. А на завершення їх чекала захоплююча вікторина з питаннями, які знаходились в повітряних кульках, та перегляд мультфільмів.
Взявши участь в літературно-ігровій програмі «Читаємо, граємо, літо зустрічаймо», учні 1-х класів гімназії №1 з задоволенням відповідали на запитання вікторин «Цей цікавий світ казок», «Загадки квітки-семицвітки», «Чарівна скринька», музичної та відео вікторини. Захід викликав у дітей інтерес до книги, до читання, і першокласники побажали стати читачами бібліотеки.
Працівники бібліотеки-філії №1, разом з учнями перших класів ІЗОШ №12 провели «Казкову мандрівку по книжковому царстві». Діти залюбки відгадували героїв улюблених казок, грали в гру «Казкові речі», «Казкологія», підвели підсумки свого навчання, позмагавшись в грі «Ерудит», і взяли цікаві книжечки, щоб продовжити казкову мандрівку вже самостійно.
Ще одна казкова мандрівка «У світі казки чарівної» чекала на учнів 2-х класів ЗОШ №12. Діти пригадали казочки, які знають, дізналися багато цікавого про історію створення казок, пограли в цікаві ігри «Казковий ланцюжок», «Чарівна торбинка», «Математична казкарія», «Чарівні предмети», «Я тебе знаю», пригадали казкових героїв улюблених книг.
Працівники бібліотеки-філії №2 запропонували дітлахам розважальну програму «Долонька щастя», до якої включили цікаві літературні конкурси та вікторини. Також діти взяли участь в дружньому інтерв’ю «Що для тебе щастя?» Діти з задоволенням спілкувалися та брали участь в конкурсах. А ще в бібліотеці малята переглянули фільм «Пригоди Паддінгтона», за твором англійського письменника Майкла Бонда.
Канікули тільки розпочалися, тож у дітлахів попереду ще багато цікавих зустрічей в бібліотеці, захоплюючих книжок та мандрівок книжковими островами.

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16