01/06/2016 / Сахновщинський р-н

У барвах сонячного дитинства

Свято до Міжнародного дня захисту дітей (Сахновщинська ЦБС)

Міжнародний День захисту дітей широко відзначається і в Україні. Це не дивно, адже до дітей в будь-якій країні відношення однакове — як до майбутнього людей і держави.
У Сахновщині з цього приводу влаштовуються всілякі заходи, спрямовані на те, щоб нагадати: дитина — слабкіше дорослого і залежить від його дій. У цей же день люди особливо стараються донести до малюків кілька простих думок: світ не такий вже й поганий, в ньому є радість і місце веселощам, а справедливість завжди торжествує. Ми намагаємося сказати дітям, що їм готові допомагати не тільки батьки, але й інші люди, що доброта зустрічається не тільки в казках.

 

 

В цей день, як і завжди, відбулося районне дитяче свято «У барвах сонячного дитинства», підготовлене РБК спільно з дитячою бібліотекою. В програмі: конкурс малюнків на асфальті «Дітям світу – сонце, квіти, мир», конкурс ігор та розваг «Хто багато читає, той все відгадає», малюнки на долонях та благодійна акція «Квіти життя», організована молодою землячкою-меценатом Юлією Гордієнко-Філенко, яка вже протягом декількох років нам допомагає. Цю акцію Юлія проводить на підтримку та покращення матеріально-технічної бази дитячої бібліотеки, щоб кожна дитина мала право на щасливе дитинство, на мрії які здійснюються.
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Організовуючи це свято, ми віримо, що всі діти, які були присутні на ньому, знайдуть ту єдину і вірну дорогу, приймуть правильне рішення у житті, будуть гідними громадянами нашої держави, а Батьківщина та батьки будуть пишатися ними.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16