31/05/2016 / Барвінківський р-н

Читайте з нами українське

Рандеву з книгою в Барвінківській ЦДБ

Ви любите читати? Вам, певно, сумно без справжньої книги? Нова хвиля української літератури – яскрава, різножанрова, захоплююча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь!
«Час читати найкраще» – такими словами розпочалася літературна година «Читай українською» для учнів 4-го класу ЗОШ № 3.

 

 

Бібліотекар Барвінківської центральної дитячої бібліотеки Міськова О.І. презентувала книги сучасних українських авторів з серії «Сучасна дитяча проза», які надійшли до бібліотеки протягом минулих років. В цій серії запропоновано ознайомитися з новою гранню творчості відомих письменників, які мають стійкий імідж у світі дитячої літератури: Ірен Роздобутько, Олеся Ільченка, Лариси Денисенко, Світлани Поваляєвої, Лесі Ворониної та Галини Малик. Україна може пишатися письменниками, які продовжують славетні традиції української літератури та культури.
Захід був спрямований на популяризацію кращих зразків літератури, розвитку цікавості до читання, до творчості сучасних авторів та задоволення найвибагливіших потреб дітей.
Рандеву включало в себе слайд-презентацію «Сучасні українські письменники», книжкову викладку «Книги – UA». Читачам бібліотекарі пропонували ознайомитися із сучасною українською книгою. Запропонували умовне побачення з новинками книговидання, які познайомили читачів з новинками сучасних видавництв, допомогли у виборі книг. Читачі із зацікавленістю взяли участь у всіх запропонованих заходах та з радістю брали книги з рекомендованою літературою додому, адже сьогодні читання у родині знову стає популярним. А це – краща нагорода для бібліотекарів, бо головна мета нашої роботи – пробудження і підтримка інтересу до книги.

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16