26/05/2016 / Дергачівський р-н

Вдосконалення бібліотечно-інформаційного сервісу

Семінар-практикум в Дергачівській ЦБ

26 травня 2016 року в Дергачівській центральній бібліотеці відбувся семінар-практикум «Вдосконалення бібліотечно-інформаційного сервісу».

 

 

Бібліотечні працівники обговорювали питання якості бібліотечного сервісу, інформаційно-бібліографічної роботи, участь бібліотек в районному та обласних конкурсах, в соціологічному опитуванні «Суверенна держава та патріотизм в структурі юнацьких пріоритетів».
Родзинкою семінару став майстер-клас по організації книжкових виставок в бібліотеках. Чотири команди готували виставки, присвячені М.Булгакову, І.Франку, О.Мілну та його Вінні-Пуху, святкуванню Трійці. Бібліотекарі підійшли до цієї справи відповідально, з винахідливістю.
Для організації виставок надано цитатну, образотворчу, портретну фотоатрибутику. Кожна команда захищала свою виставку, а глядачі оцінювали розташування матеріалу, експонування періодичних видань, оригінальність заголовку, розкриття теми. З завданням команди впорались. Виставки «Рукописи не горять», «Я – син народу», «Свята Трійця єднає, надихає, береже», «Таємниця для маленької компанії» вийшли яскравими, зрозумілими.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16