26/05/2016 / Великобурлуцький р-н

Всесвітній дня без тютюну

Урок здоров’я в Великобурлуцькій РБ

Тютюнопаління останнім часом набуло планетарного характеру і стало важливою екологічною проблемою.
Сучасна молодь вступає в життя не тільки в період бурхливого розвитку науки й техніки, а й у період негативного впливу на здоров`я низки чинників. Перше місце серед них посідає тютюнопаління, шкідлива дія якого відчувається не відразу, а поступово. Паління та його вплив на організм стали сьогодні медичною та соціальною проблемою.

 

 

Багато хто не знає достатньою мірою про шкоду й усі наслідки цього виду наркоманії. Не варто нехтувати цим. Слід активно формувати суспільну думку, що засуджує куріння. Адже від того, який вибір зробить молодь, залежить наше майбутнє.
Тому у переддень Всесвітнього дня без тютюну, 26 травня 2016 року, бібліотекарем абонементу КЗ «Великобурлуцька районна бібліотека для дітей» Валентиною Сулою для учнів 6-а кл. Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. було підготовлено та проведено урок здоров’я під назвою «Паління: образ непримиренного ворога». Метою заходу було продемонструвати на прикладах небезпечні наслідки впливу тютюнового диму на організм підлітків, привернути увагу молоді до екологічних проблем, а також показати перспективи збереження власного здоров`я шляхом відмови від паління та дотримання екологічної культури.
«Куріння і школяр несумісні. Шкільні роки – це роки зростання як фізичного, так і розумового. Організму потрібно багато сил, щоб справитися зі всім навантаженням. Як відомо, навики, звички, засвоєні в шкільному віці – найміцніші. Це стосується не тільки корисних, але і шкідливих звичок. Адже не мати шкідливих звичок – це не тільки не шкодити здоров`ю, а й бути вільною людиною. Отже – здоровим бути здорово!» – такими словами завершила урок В.Сула.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16