25/05/2016 / Близнюківський р-н

Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек

Семінар бібліотечних працівників в Близнюківській ЦБ

25 травня 2016 року у читальному залі Близнюківської центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек».

 

 

Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства. Саме краєзнавча діяльність дозволяє зробити бібліотеки особливим краєзнавчим центром територіальної громади. Бібліотеки не тільки збирають і зберігають краєзнавчі документи, але й здійснюють інформаційне забезпечення .
З вступним словом до учасників семінару звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олена Ляпкало та начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Тетяна Захарчук.
«Як і в кожної професії, у бібліотекарів проблем вистачає та ще й у нинішній такий нелегкий час, – підкреслила Олена Вікторівна. – Тому пропоную всі наші-ваші питання, проблеми вирішувати спільно, адже сільська бібліотека покликана працювати на громаду, задовольняти потреби громади і тільки разом можна досягти успіху». Для читального залу районної бібліотека зробила Олена Вікторівна подарунок – книгу із фотоілюстраціями полотен Тараса Шевченка.
Продовжила семінар директор КЗ «Близнюківська ЦБС» Надія Руденко, яка у своєму виступі підкреслила роль краєзнавства в роботі бібліотек та наголосила на пошуку нових підходів, що відповідають сучасним вимогам. Михайло Волков надав інформацію про культурну спадщину нашого району. Бібліотекар читальної зали Світлана Орищенко провела краєзнавчу розвідку «Видатні люди нашого краю», а методист центральної районної бібліотеки Марина Шарпило презентувала інформаційно-біографічне видання «Герої АТО», присвячене нашим землякам.
На «Поетичну сторінку» семінару була запрошена місцева поетеса Наталія Літвінова, яка прочитала присутнім свої вірші.
Багато цікавого і корисного почерпнули бібліотекарі під час семінару, що став для них «творчою лабораторією».

 

Новини та події

10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька 05/06/2021
День нової книги
05/06/2021
Люби цей світ, моя дитино!
Екогодина 05/06/2021
Природи скарби - для всіх збережи
Виставка-заклик

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16