19/05/2016 / м. Ізюм

Казкова мандрівка країнами Європи

Літературний екскурс в Ізюмській міській дитячий бібліотеці

19 травня 2016 року в Ізюмській міській дитячий бібліотеці до дня Європи пройшов літературний екскурс «Казкова мандрівка країнами Європи» для дітей 3–А класу ЗОШ № 4.

 

 

Мета заходу полягала в популяризації літератури країн Європи, а також залучення якомога більше дітей до книги, до читання шляхом інтерактивних ігрових форм роботи.
Діти заздалегідь підготувались: читали літературні казки, повісті, оформляли читацькі щоденники. Цей захід проводився у вигляді подорожі країнами Європи. Маршрут подорожі складався з різних зупинок. Діти побували в дивовижних країнах: Данії, Швеції, Німеччині, Англії, Франції, де народились чудові дитячі письменники: Ганс Крістіан Андерсен, Астрід Ліндгрен, Б.Грімм та В.Гауф, Льюїс Керролл, А.Милн Ш.Перро та їх незабутні твори «Пеппі Довгапанчоха», «Малий та Карлсон», «Аліса в країні чудес», «Русалонька», «Вінні-Пух» та інші.
А коли ми разом повернулися додому, на Україну, то подорожували казками В.Нестайка. Це повість-казка «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків», «Пригоди їжачка Колька Колючки та його вірного друга і однокласника зайчика Косі Вуханя», «Пригоди Близнят – Козенят».
Під час подорожі діти мали можливість також ознайомитися з цікавими фактами країн Євросоюзу в ігровій формі.
На кожній зупинці діти відповідали на запитання казкових вікторин, а наприкінці взяли участь у конкурсі «Улюблена книга з мого читацького щоденника», де учні рекламували свою улюблену книгу. Діти самі визначили переможців конкурсу. А переможці були нагородженні невеличкими призами – книгами.
До заходу працівники бібліотеки підготували електронну презентацію «Казкова мандрівка країнами Європи» та книжкову виставка «В подорож за героєм книжок!»

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16