06/05/2016 / Нововодолазький р-н

Герої безсмертного подвигу

Виставка літератури у Нововодолазькій ЦБ

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

 

 

Нововодолазька центральна районна бібліотека щорічно вшановує пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни. До цієї знаменної дати – Дня Перемоги – бібліотека підготувала тематичну виставку літератури «Герої безсмертного подвигу» з такими розділами: «Дорогами війни», «Харківщина в роки Великої Вітчизняної війни», «Партизанський рух на Україні».
На виставці демонструються книги, присвячені страшним подіям війни, спогади учасників бойових дій, спогади працівників медичної служби, фотографії. У кожному спогаді відображений великий особистий подвиг, героїзм в ім'я порятунку людства.
Щодалі в минуле відходять події Великої Вітчизняної війни, то частіше зринає в думках: чи до кінця віддали ми належне тим, хто пішов на смерть заради нашого життя? Так, стоять на землі нашій тисячі обелісків, у граніті й бронзі викарбовано імена тих, хто поліг у боях. Одначе заборгували ми перед багатьма нашими співвітчизниками головним – пам?ятю. Пам?яттю про всіх і кожного.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16