27/04/2016 / Близнюківський р-н

Згадувати боляче, забути не можливо

Заходи до 30-річчя Чорнобильської трагедії (Близнюківська ЦБС)

До проведення заходів по відзначенню річниці трагічної дати в історії нашої країни – Чорнобильської катастрофи – долучилися і сільські книгозбірні Близнюківської ЦБС.

 

 

Були організовані викладки видань, проведені години пам’яті, зустрічі з ліквідаторами аварії. Зокрема, у Верхньосамарській сільській бібліотеці відбулася година-реквієм «Згадувати боляче, забути не можливо», в якій взяли участь учасники ліквідації аварії на ЧАЕС О.Бондаренко, В.Тиханіч, сільський голова І.Сіра, вдови померлих, учні школи та читачі бібліотеки. В кінці заходу всі присутні відвідали місцеве кладовище, щоб пом’янути земляків-чорнобильців.
На честь чорнобильської дати у приміщенні бібліотеки с. Олексіївка відбулася година пам’яті «Чорнобильський вітер по душах мете, чорнобильський пил на роки осідає». На заході були присутні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС О.Ткаченко, О.Іващенко, В.Зеленський, В.Бобринецький, сільський голова О.Кірієнко та учні 9-го класу. В цей день гості згадувалися події тієї страшної трагедії. Для присутніх звучали пісні у виконанні С.Богдановського, а також було переглянуто відео ролик про причини виникнення трагедії.
В місцевій школі с.Радгоспне відбувся мітинг-скорбота «Чорнобиль – наш біль, наш смуток», в якому взяла участь завідуюча сільською бібліотекою.
В Бурбулатівській ЗОШ І- ІІ ст. пройшла зустріч з ліквідатором аварії В.Білко, яку підготували учні, вчителі школи та завідуюча сільською бібліотекою І.Завгородня.
В Новоолександрівській сільській бібліотеці відбулася година пам’яті «Чорне крило Чорнобиля». На зустріч було запрошено учасника ліквідації аварії на ЧАЕС С.Туравеєва. В цей день присутні заходу, а це – читачі бібліотеки, разом з гостем згадували дні трагедії і ті наслідки, які дала ця катастрофа. До уваги учасників заходу було оформлено викладку матеріалів «Мужність і біль Чорнобиля».
Заходи до вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи були проведені і іншими закладами спільно зі школами, сільськими радами та клубами.
Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16