24/04/2016 / Зміївський р-н

Чудові зустрічі з мистецтвом і народною творчістю

Виставка народної творчості (Зміївська ЦБС)

Весняними днями у Комсомольському Палаці Культури панувала святкова атмосфера, тому що відбулося грандіозне свято творчості: фестиваль «Веселковий світ народних мелодій», концертні виступи його учасників у Великому залі та ще виставка робіт народних умільців у бібліотеці!

 

 

23-24 квітня 2016 року у міській бібліотеці селища Комсомольського (Зміївська ЦБС) пройшла виставка народної творчості, присвячена Великоднім святам. Великдень - це сімейне свято, коли за одним столом збирається багато друзів і родичів, навколо бігають дітлахи. На Великдень прийнято робити і дарувати один одному маленькі подарунки, особливо виконані своїми руками, руками дітей: великодні кошики з фарбованими або декоративними яйцями, великодні паски, пряники, картини, вишивки, великодні сувеніри.
Працівники міської бібліотеки не вперше радують жителів розгорнутими виставками неймовірно цікавих експонатів народної творчості, виконаних умільцями селища. Організована виставка була зусиллями працівників міської та дитячої бібліотек селища, також була підготовлена зустріч авторів з репортерами обласного телебачення (ОТБ), де кожна майстриня розповідала про свої роботи, про техніку їх виконання.
Все, що представлено на виставці, виконано вручну. У кожної творчої композиції закладено стільки фантазії, смаку... А енергетика робіт - вона особлива! Виставка масштабна не тільки за кількістю робіт, але й ідеями авторів.
Переглянувши виставку, приходиш в захват від вишитих ікон, сюжетних картин, композицій виконаних з бісеру та інших матеріалів майстринь Н.Корочанської, Г.Олександрової, О.Маковецької, О.Росіець, О.Нечай, особливо перехоплює їх кропітка робота.
Роботи Н.Мотихляєвої, Л. Кришталь, Г.Литвиненко, В. Щібецької, О. Гредіної вражають своєю технікою вишивання, кожна робота містить часточку душі, національного колориту, вкладеного виконавцем в свою роботу. Незвичайне в'язання з елементами ірландського мережива, представлено в роботах Н.Лобач.
На виставці також представлено багато великодніх композицій: віночки, мотанки, берегині, ляльки, орігамі, фігурки тварин, посуд, оформлена в техніці декупажу, мініатюри, смачні великодні пряники і яйця, прикрашені бісером і кольоровим папером, - все, виконане в різній техніці з різних матеріалів (автори: Л. Болгарова, О. Тубелець, В.Шібецька, О.Маковецька, О. Гредіна, Н.Мітрофанова, Т. Березіна, Л.Тимошенко, О.Росіець, Н.Лобач, В.Піроженко). Виготовлені своїми руками композиції, не тільки прикрашають інтер'єр, але і дозволяють майстриням творчо реалізуватися. Матеріалом може служити майже все. Такий вид творчості не має ніяких обмежень. Потрібні лише вмілі руки, фантазія і трохи терпіння.

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16