15/04/2016 / Ізюмський р-н

Патріотичне виховання як пріоритет молодіжної політики сьогодення

Семінар-нарада в Ізюмській ЦБС

15 квітня 2016 року в Ізюмській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-нарада для бібліотечних працівників району на тему: «Патріотичне виховання як пріоритет молодіжної політики сьогодення».

 

 

В плані роботи наради обговорювалися наступні питання: аналіз роботи бібліотек району за І квартал 2016 року, участь бібліотек в обласних та районних конкурсах. Провідний бібліограф ЦРБ Т.Максименко ознайомила сільських бібліотекарів з оголошеними конкурсами: на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід – бібліотека»; дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд»; соціальний літературно-художній конкурс постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію». Методист ЦРБ Ю.Копійка розповіла про участь переможців районного етапу конкурсу дитячого читання «Книгоманія» у обласному етапі, результати якого будуть оголошені пізніше.
В своїх виступах працівники ЦРБ порекомендували сільським колегам тематику заходів та книжкових виставок на ІІ квартал поточного року.
Основне питання наради – надання інформаційно-методичної допомоги сільським бібліотекарям щодо проведення заходів, присвячених 30-річчю Чорнобильської трагедії.
Директор ЦРБ В.Лисаченко розповіла про спільну роботу ЦРБ та Ізюмської Спілки «Чорнобиль України», а працівники читальної зали С.Корнієнко та М.Тищенкова підготували для своїх колег (як майстер-клас) та читачів бібліотеки годину пам’яті «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської».
На захід були запрошені почесні гості – учасники ліквідації чорнобильської аварії: голова Ізюмської організації «Спілка Чорнобиль України» Біліченко С.С., заступник голови Ізюмської організації «Спілка Чорнобиль України Комов В.І., ветеран МВД Кравченко О.К. В своїх виступах вони розповіли про пережите у дні ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та підкреслили, що таке не повинно повторитися.
Ізюмська поетеса Т.Гребенюк продекламувала свій новий вірш, присвячений трагічній даті. Також присутні переглянули ряд відео кліпів, один з яких був присвячений відкриттю пам’ятника чорнобильцям Ізюмщини, та ознайомилися з книжковою виставкою-застереженням «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті».

 

Новини та події

18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки 18/06/2021
Батьківська любов найкраща в світі
Книжкову виставку 18/06/2021
Зелена неділя літо починає
Засідання клубу «Берегиня» 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Народознавча виставка

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16