09/04/2016 / Дергачівський р-н

Зустріч із поетесою Ніною Лебеденко

9 квітня 2016 року в Подвірській бібліотеці-філії №9 Дергачівської ЦБС панувала привітна, лірична атмосфера. До книгозбірні на зустріч з земляками завітала поетеса Ніна Лебеденко, мешканка села Подвірки.

 

 

Ніна Лебеденко почала писати вірші в 9 років. ЇЇ першу збірку було опубліковано в альманасі «Барвиста планета» в 1973 році. Твори поетеси друкувались в міжнародному альманасі «Я – жінка», в поетичних альманахах «Время Визбора», «Суголосся», в районній газеті «Вісті Дергачівщини». Ніна Лебеденко – автор збірок «Соломинка моя», «Ніч та незабудка». В 2011 році стала переможцем районного конкурсу «Від слова до слова», в 2014 році – дипломантом фестивалю «Время Визбора». Поетеса є членом студії «Суголосся» та студії «Третій цех» при Будинку вчених (м. Харків).
Поезія Ніни Лебеденко охоплює різні теми. Тривожні вірші про Велику Вітчизняну війну прозвучали на початку зустрічі. Потім бесіда поступово перейшла в ліричний, весняний напрямок з віршами про життя взагалі та кохання. Гумористичні вірші розвеселили всіх присутніх та підняли настрій. Авторка з задоволенням відповідала на запитання стосовно її творчих планів.
Користувачі бібліотеки та поціновувачі таланту Ніни Лебеденко отримали в подарунок її поетичні збірки та побажали поетесі натхнення.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16