01/04/2016 / Дворічанський р-н

Історико-культурний проект «Родовід»

Дворічанська ЦБС

1 квітня 2016 року в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулася церемонія нагородження переможців історико-культурного проекту «Родовід», конкурсу дослідницьких робіт «Історія моєї сім’ї» для дітей та молоді у номінаціях «Фотографія на пам’ять, «Сімейний літопис» та «Кращий сімейний архів».

 

 

На конкурсі було представлено 130 робіт з різних куточків Харківської області. Дворічанський район в номінації «Кращий сімейний архів сім’ї Плахотіних-Білоус» представляли Валерія Величко – учениця Дворічанської ЗОШ та Артем Білоус – учень Колодязненської ЗОШ, куратором цієї роботи була завідуюча Колодязненською бібліотечною філією Дворічанської РЦБС Білоус Р.О.
Валерія Величко та Артем Білоус стали переможцями І етапу конкурсу і взяли участь у ІІ етапі, де було одібрано по дві найкращі роботи в кожній номінації. За роботу «Кращий сімейний архів сім’ї Плахотіних-Білоус» Валерія та Артем отримали дипломи переможців та цінні подарунки.
Нагороди вручав директор музею приватної садиби Парамонов Андрій Фудорович (він же голова конкурсу) та координатор проекту Бугайченко Оксана Григорівна. Програма нагородження була цікавою та насиченою. Крім того, Андрій Фудорович провів екскурсію по генеалогічним дослідженням еліти Слобідської України: Мечнікових, Алчевських, Харитоненків, Репіних та ін.
Учасники церемонії мали змогу познайомитися з виставкою ляльок-мотанок, вишиваних рушників та інших виробів народного мистецтва.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16