25/03/2016 / Близнюківський р-н

Читай на здоров'я

Районний етап конкурсу дитячого читання в Близнюківській РБД

«Читай на здоров?я» – під таким гаслом 25 березня 2016 року в Близнюківській районній бібліотеці для дітей пройшов районний етап конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2016». Учасниками конкурсу були читачі – учні 6-7 класів, які стали переможцями відбіркового етапу Книгоманії.

 

 

Форма проведення заходу – творче змагання. Тож учасники розповідали про свого улюбленого літературного героя, книгу або письменника. За бажанням діти представляли свої творчі роботи (вірші, малюнки та плакати, електронні презентації). Членам журі, а це були: радник голови Близнюківської районної ради Борис Мухін, завідувач сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Аліна Крижановська, бібліотекар центральної районної бібліотеки Ольга Шевченко та координатор районного етапу конкурсу, заступник директора по роботі з дітьми КЗ «Близнюківська ЦБС» Оксана Іваненко, нелегко було визначитися з переможцями, бо ж, здавалося, дитячим талантам та творчості не було меж і всі учасники були сильними і вартими перемоги та участі у наступних етапах Книгоманії.
І все журі справедливо оцінили виступи дітей, за творчість нарахували додаткові бали та обрали двох переможців, які автоматично стали учасниками обласного етапу. Переможцями стали учениця 7-го класу Садовської школи Дубровська Марія та учениця 6-го класу Самійлівської школи Діденко Софія. У подарунок вони отримали грамоти, цікаві книги. Всі учасники конкурсу були нагороджені подяками та солодощами.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16