20/03/2016 / Дергачівський р-н

Філософія щастя

(Дергачівська ЦБС)

Що таке щастя? Кожен визначає його для себе по-різному. Інколи поняття можуть бути навіть діаметрально протилежними, але одне буде остаточним – кожен обов’язково має бути і буде щасливим! Для кожної людини щастя – це один із основних складників життя. Можливо тому всі й прагнуть зробити все від них залежне, аби лише обличчя рідних та близьких сяяли посмішками від щастя й любові.

У 2012 році 20 березня ООН проголосила днем щастя. Ініціативу виявила непримітна гірська країна, про яку не всі навіть чули, – королівство Бутан, адже вважається, що найщасливіші люди на землі мешкають саме там.
Колись (досить давно) один кіногерой сказав, що щастя – це коли тебе розуміють. І ось учні 5-Б і 8-Б класів Слатинського НВК також спробували висловити свої думки та скласти власну модель щастя. Що з цього вийшло – судити вам. «Щастя – це правда і родина» (Гейда Є.); «Щастя – це коли у тебе є родина/сім’я» (Варенка А., Гриневич Н., Пелих К., Бортнікова К., Кучеров Р., Масич Д., Оранський Л., Кононенко Р.); «Щастя – це Надія і Довіра» (Сліпуха Д.); («Щастя – це такий емоційний стан цілковитого задоволення життям, відчуття безмежної радості» (Куриленко Д.); «А для мене щастя – це моя Матуся» (Коротєєва А.); «Щастя – це коли здорові всі рідні» (Строчікова А. Такої думки й учні 8-Б класу Шкатова І., Пудря Л.); «Щастя – це мати вірних, незрадливих друзів, здатних будь-якої хвилини прийти на допомогу» (Бондаренко А., 8-Б та Літіна В., 5-Б); «Щастя – це коли у твоєму житті є гарна родина, кращі друзі і ЗАВЖДИ МИР!» (Глушко К., 8-Б). Ось такі вони, думки наших юних «філософів».
А спонукав їх до цього перегляд казки «Як Іван щастя шукав». Презентація казкової історії проводилася в 5-Б класі 17 березня 2016 року бібліотекарем Слатинської бібліотеки-філії № 2.
І хоча зараз для України досить складний час, саме тому важливо кожному з нас робити навіть невеличкі, але добрі справи, щоб навколишній світ кращим, яскравішим, привітнішим, отже, щасливішим. І не потрібно для цього прикладати максимум зусиль чи коштів, достатньо просто посміхнутися зустрічному, сказати комусь теплі слова, когось іншого пригостити філіжанкою кави або ж написати листа рідним. Це так просто і легко! Однак всі навколо стануть щасливішими. Тож робіть це щодня, а не лише 20 березня!

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16