21/03/2016 / Нововодолазький р-н

Все, що душа довірила словам…

Книжкова виставка в Нововодолазькій ЦРБ

В читальній залі Нововодолазької районної бібліотеки до Всесвітнього дня поезії оформлено книжкову виставку "Все, що душа довірила словам…", де предсталено поетичні добірки українських поетів та поетів Нововодолажчини, членів літературно-музичного об’єднання "Веселка".

 

 

Всесвітній день поезії було проголошено делегатами 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році. Перший Всесвітній день поезії було відзначено 21 березня 2000р. в Парижі (Франція), де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.
Метою встановлення цієї дати та здійснення заходів, присвячених поезії, є прагнення привернути увагу суспільства до поетичної спадщини та необхідності звернення до неї у виховній і просвітницькій діяльності. В Україні це свято відзначається на державному рівні щорічно з 2004 року.
Що таке поезія? Поезія-художньо-образна словесна творчість, це твори написані віршами. Ось що таке поезія на словниковій мові. Це сухе, безбарвне пояснення слова "поезія".
Насправді ж слово "поезія" вбирає в себе багато понять. Поезія – це коли ти летиш рядками і наповнюєшся енергетикою слова, отримуючи естетичну насолоду. Це коли хочеться перечитувати, знаходити щось нове.
Поезія – це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти. І чим частіше – тим краще. Тоді людина буде духовно вищою і красивішою.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16