18/03/2016 / Кегичівський р-н

Світ кольору веселки

Година доброти в Кегичівській ЦРБ

18 березня 2016 року в приміщенні центральної районної бібліотеки Кегичівської ЦБС відбулася година доброти «Світ кольору веселки». Таким чином ми підтримуємо проведення заходів з нагоди Міжнародного дня щастя, де пакет позитивних дій - це частина кампанії.

 

 

Акція добра розпочалася обговоренням, під час якого учні Кегичівського ліцею висловлювали свої думки про щастя, де воно живе, як здобути його та дійти до заповітної мрії. Зорієнтуватися у вирі інформації допоміг інженер-програміст відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олег Пахомов. Він провів віртуальну подорож «Україна: твоє щастя є частиною чогось більшого!», познайомивши із структурою та використанням запропонованих аудиторії інформаційних ресурсів.
Годину позитиву продовжила читачка Кегичівської центральної районної бібліотеки Наталя Алдошина бесідою «Краса і молодість на довгі роки – це реально!» Кожен учасник мав можливість скласти свою листівку-щасливку до плакату бажань та проглянути друковані видання із виставки «Читаємо найдобріше». Бібліотекар ЦРБ Світлана Ріпка разом із учасниками заходу передали волонтеру Наталії Воржеїновій «Теплі листи» воїнам АТО.
До акції добра долучилися й інші користувачі ЦРБ, надіславши електронні листи для всіх, хто виборює життя, зокрема із Чапаєвської міської бібліотеки-філії Кегичівської ЦБС:
«Вітаємо тебе, моя Україно, з Міжнародним Днем Щастя! Зичу тобі волі, сили, миру, процвітання та єдності! Я тебе люблю, моя країно! І бажаю тобі щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього».
Тож чекаємо від жителів Кегичівського району нових листів тим, кому ця підтримка дуже потрібна сьогодні.

 

Новини та події

16/06/2021
Літо на книжковій хвилі
Виставка-пропозиція 12/06/2021
Мандрівка книжковим містом
Екскурсія до бібліотеки 10/06/2021
Василь Шкляр – найбільш читаний та містичний сучасний письменник
Огляд творів 10/06/2021
Легенда української опери
Віртуальне знайомство 09/06/2021
Погляд в минуле
Відкриття краєзнавчого куточка 09/06/2021
Батько українського бестселера
Книжкова виставка 08/06/2021
Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріто
Літературна парасолька

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16