04/03/2016 / Зачепилівський р-н

Виробнича нарада в Зачепилівській ЦРБ

4 березня 2016 року в Зачепилівській центральній районній бібліотеці відбулась виробнича нарада бібліотечних працівників.

 

 

Нараду розпочала директор Зачепилівської РЦБС Харченко Людмила Євгеніївна. Вона розповіла про успіхи та досягнення бібліотек в минулому 2015 році. Зауважила, на що треба звернути увагу в 2016 році.
Методист Литус Лариса Миколаївна вела мову про підсумки роботи бібліотек у 2015 році (за результатами річних звітів). Зауважила на здачі електронної звітності. Зупинилась на основних питаннях в роботі бібліотечної системи, вказала на те, що пріоритетом у роботі бібліотек повинно стати патріотичне виховання молоді, звернула увагу на значення активної участі бібліотекарів у районних семінарах, виробничих нарадах, тренінгах для самореалізації та підвищення фахової майстерності.
Про підготовку та проведення конкурсу «Кращий читач 2016 року» розповіла завідувачка центральною районною дитячою бібліотекою Мосунова Олена Михайлівна.
З питанням проведення переобліку в бібліотеках-філіях у 2016 році, співпраці бібліотек-філій з ОРФ Зачепилівської РЦБС ознайомила редактор Запорожець Любов Миколаївна.
Бібліотекар відділу обслуговування Дикун Яніна Євгеніївна поділилася досвідом, набутим на курсах підвищення кваліфікації бібліотекарів в м.Харків. Вона виступила із темою «Організація обслуговування користувачів в сучасних умовах, обмін досвідом».
Підводячи підсумок виробничої наради директор побажала всім присутнім плідної праці впродовж року, нових досягнень та успіхів в усіх починаннях та привітала колег з жіночим святом 8 березня.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16