02/03/2016 / Близнюківський р-н

Дива, створені руками жінок

Засідання клубу «Берегиня» в Близнюківській ЦБ

Вже стало доброю традицією в Близнюківській центральній районній бібліотеці проводити зустрічі з талановитими людьми. У переддень жіночого свята саме такі жінки були запрошені на засідання клубу «Берегиня».

 

 

З кожним разом список гостей повниться новими імена. Тому ведуча заходу Тетяна Захарчук розповіла про кожного в цей день, а розповідати було про що, адже зала була прикрашена чудовими творчими роботами. Вишивки, як ниткою так і бісером представила Алла Труш, Ніна Клименко, Марія Сафонова, Тетяна Зубаха, в’язані речі Ольги Соботти та Ольги Соболь. Вражали присутніх роботи в стилі «Nandmadе» Світлани Ставної та Аліни Ромащенко, а ляльки-мотанки бібліотекаря Олександри Бакай були виготовлені майстерно. Палітра творчості Анни Самохіної різноманітна: живопис, графічні роботи, народні розписи, роботи з бісеру. Доповнювали виставку і композиції із морських черепашок виготовлені Тетяною Грищук.
Крім цього на засідання «Берегині» були запрошені і місцеві поетеси Наталія Літвінова із Близнюків, Людмила Самодай із Башилівки, Любов Бутузова із села Павлівка. Їхній творчий доробок – вірші про жінку, маму, Україну – змушували хвилюватися, іноді проникливо, аж до сліз, зачіпали найпотаємніші струни жіночого серця.
Гостя із с. Добровілля Марія Демчук вразила умінням декламувати вірші та гуморески, а ще жінка гарно в’яже та вишиває. Талановита співачка, солістка районного будинку культури Юлія Максимчук порадувала акапельним виконанням української пісні. Привітання напередодні свята прозвучали берегиням і від тих, хто був біля витоків створення цього чудового жіночого клубу «Берегиня» – Любові Дробишевої, Віри Соловйової. Щирими оплесками та словами подяки нагородили присутні жінки за майстерне виконання пісень під гітару соліста районного Будинку культури Дениса Геня.
Ще довго звучали у залі жіночі історії про кохання, розповіді про непросту жіночу долю, про те, чим живе сьогоднішня жінка.

 

Новини та події

22/06/2021
Національна трагедія
22/06/2021
На пам'ять не покладено табу
22/06/2021
Пам'ятай нашу історію
18/06/2021
Трійця Пресвята одвічна…
Cлайд-презентація 18/06/2021
Зі святом Святої Трійці
Виставка-інсталяція 18/06/2021
Бути поруч з героями своїх книг
Виставка-коментар 18/06/2021
Квітує чар-зілля
Народознавчі посиденьки

всі новини

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16