29/02/2016 / Дворічанський р-н

Безсмертна Дочка Прометея

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки (Дворічанська ЦБС)

«Кожна людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була написана добрими ділами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети. Тож перелистаймо книгу життя Лариси Петрівни Косач (псевдонім – Леся Українка)».

 

 

Такими словами 29 лютого 2016 року розпочалось засідання клубу для юнацтва «Діалог» в Дворічанській центральній районній бібліотеці для дорослих.
Життя славетної української поетеси та драматурга Лесі Українки стало втіленням дієвої любові до України та її народу. Незважаючи на невиліковну хворобу і те, що під кінець життя Леся була майже позбавлена можливості пересування, вона вирізнялась своєю активною життєвою позицією і енергійністю, її творчість і донині вражає широтою тематики і безмежним драматизмом.
В лютому виповнилося 145 років з дня народження української письменниці. Марина Бочкарьова, в українській вишиванці, читала поезії Л.Українки. Бібліотекар аграрного професійного ліцею Людмила Іванова разом з бібліотекарем читального залу Тетяною Обрєзковою розповіли присутнім про важкий життєвий шлях поетеси. Під час заходу члени клубу переглянули презентацію життєвого та творчого шляху Лесі Українки.
Дійсно, вона підтвердила своїм життям своє призначення Дочки Прометея, запаливши у серцях людей силу духу, добра, самопожертви в ім’я свого народу, вогонь відданості та патріотизму, віру в краще майбуття.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16