26/02/2016 / Дергачівський р-н

Хотіла б я піснею стати

Усний журнал (Дергачівська ЦБС)

Леся Українка – талановита поетеса, драматург, прозаїк, літературний критик, публіцист, перекладач, фольклорист. Вона володіла дванадцятьма мовами. ЇЇ творчість – не тільки дослідження образу борця за свободу і незалежність, Леся Українка була й творцем ліричних шедеврів.

Усний журнал «Хотіла б я піснею стати» підготовили і провели вчитель української мови і літератури Лабунська Н.А., завідувач Дворічнокутянської бібліотеки-філії № 13 Дергачівської ЦБС, бібліотекар шкільної бібліотеки О.І. Білокобила. А його часниками стали учні 8-го класу Дворічнокутянської ЗОШ. Дітей цікавила не тільки Лесина творчість. Вони дізналися, якою людиною вона була, що і кого любила, що надихало на творчість.
До уваги гостей і учасників усного журналу представлена книжкова виставка «Ні! Я жива, я вічно буду жити, я в серці маю те , що не вмирає». Іван Франко писав «Со времени шевченковского «Поховайте та вставайте» Украина еще не слышала такого сильного, горячего поэтического слова, как из уст этой малосильной, больной девушки». Леся Українка – одна з найвідоміших поетів серед наших співвітчизників.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16