26/02/2016 / Дворічанський р-н

Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі

Літературна година в Дворічанській РБД

Ці рядки з «Епілогу» Лесі Українки стали назвою літературної години, яка пройшла нещодавно в Дворічанській дитячій районній бібліотеці і була присвячена 145-річчю великої української письменниці. На захід були запрошені учні 6-Б кл. Дворічанської ЗОШ (кл. керівник – Ірина Анатоліївна Ліпейко).

 

 

Під звуки чарівної музики «Української мелодії» Мирослава Скорика та «Місячної сонати» Людвига ван Бетховена бібліотекар дитячої бібліотеки Любов Максимівна Філіпова розповіла дітям про життя Лесі Українки: її дитинство, перші проби пера, майже пожиттєву боротьбу з важкою хворобою.
Патріотизм, любов до свого народу, віра в його краще майбуття були притаманні Ларисі Петрівні Косач (справжнє ім’я Лесі Українки). Недарма свій літературний псевдонім вона обрала ще у тринадцятирічному віці. Вже з дитячих років свої думки і почуття Леся виливала в поетичні рядки. «Надія», «Хто вам сказав, що я слабка», «Конвалія», – в цих та інших віршах втілені ті переживання поетеси, якими була сповнена її душа. На заході вони пролунали у виконанні учениць Юлії Перепелиці, Альони Домніної, Анастасії Голобородько, Діани Німець та Вікторії Павличенко.
Діти мати змогу ознайомитись і з літературою, представленою на книжковій виставці «Обернулась на легенду», бо для свого народу Леся стала не тільки живим прикладом, а й, ніби-то, легендою, здатною запалювати вогонь сили духу в людських серцях.

 

Copyright © ХОУНБ, 2001-2021   ::   info@library.kharkov.ua

61003 Харків, вул. Кооперативна, 13  :  (057) 731-25-16